Czym się wyróżnia peeling PRX-T33?

Peeling PRX-T33 charakteryzuje się innowacyjnym składem. Pozbądź się oznak starzenia bez skalpela dzięki innowacyjnemu peelingowi chemicznemu.

Większość peelingów z kwasami w kosmetologii to silnie złuszczające zabiegi na twarz. Zanim pojawią się ich ostateczne efekty, trzeba przejść kilkudniowy okres rekonwalescencji, podczas którego skóra jest silnie podrażniona. Z peelingiem PRX-T33 jest inaczej – skóra od razu prezentuje się świeżo i pięknie, nie łuszczy się, z dnia na dzień staje się bardziej napięta i odmłodzona. Jest to przełom w oczyszczaniu twarzy kwasami. Wyjaśniamy, na czym polega ten rewolucyjny zabieg.

Jak działa peeling PRX-T33?

Peeling PRX-T33 to wyjątkowy zabieg o działaniu oczyszczającym i odmładzającym. Ma szereg zalet:

  • odbywa się bez igieł – bez ryzyka siniaków czy obrzęków;
  • bezbolesny,
  • brak efektu złuszczenia naskórka,
  • nie działa światłouczulająco, dzięki czemu można go bezpiecznie stosować przez cały rok bez konieczności stosowania kremów z filtrem;
  • zapewnia natychmiastowy efekt w postaci nawilżenia, ujędrnienia i liftingu,
  • efekty pogłębiają się wraz z upływem czasu po zabiegu.

Jak wyjaśniają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, peeling PRX-T33 pobudza czynniki wzrostu w skórze, które uruchamiają proces gojenia. Jednocześnie zabieg ten pomaga organizmowi wytworzyć więcej kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu staje się ona bardziej napięta. Peeling PRX-T33 prowadzi więc do zmniejszenia ilości zmarszczek, liftingu skóry, redukcji drobnych blizn i przebarwień. Efektem końcowym jest widoczne odmłodzenie twarzy i promienna, odświeżona skóra. Zabieg inicjuje procesy regeneracyjne, które zachodzą w ciągu kilku kolejnych tygodni, co oznacza, że rezultaty peelingu pogłębiają się z dnia na dzień.

Innowacyjny skład kwasów PRX-T33

To, co wyróżnia peeling PRX-T33 od innych peelingów medycznych, to innowacyjny skład. Preparat zawiera kwas trichlorooctowy (TCA) o stężeniu 33%, nadtlenek wodoru (woda utleniona) oraz kwas kojowy. Ta formuła posiada wszystkie zalety klasycznego peelingu TCA, ale dzięki zawartości nadtlenku wodoru, nie powoduje skutków ubocznych – dyskomfortu, złuszczenia ani bólu. Zabieg PRX-T33 nie wymaga rekonwalescencji. Czym się charakteryzują poszczególne składniki preparatu?

  • TCA – kwas, który jest powszechnie stosowany w kosmetologii i dermatologii; leczy uszkodzenia skóry;
  • nadtlenek wodoru – w niskich stężeniach sprzyja gojeniu się skóry, wspomaga przebudowę macierzy zewnątrzkomórkowej i łagodzi stany zapalne;
  • kwas kojowy – jest skutecznym środkiem wybielającym i depigmentującym skórę; odgrywa ważną rolę w hamowaniu przebarwień pozapalnych.

Biorewitalizacja skóry twarzy

Zabieg biorewitalizacji skóry twarzy kwasami PRX-T33 jest szybki i bezinwazyjny. Trwa zaledwie 15 minut. Twarz jest najpierw dokładnie oczyszczana. Następnie kosmetolog nakłada pierwszą warstwę preparatu. Peeling PRX-T33 wcierany jest w skórę z zastosowaniem mocnego nacisku. Dla uzyskania efektu liftingu nakłada się 2-4 warstwy preparatu. Na koniec nadmiar kwasów usuwany jest przy pomocy wody, a na skórę nakładane jest serum głęboko nawilżające. Po zabiegu należy stosować domową pielęgnację zaleconą przez kosmetologa. Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie serii 5 zabiegów w tygodniowych odstępach.

Peeling PRX-T33 działa głębiej niż tradycyjne peelingi chemiczne. Dociera do skóry właściwej i powoduje jej intensywną stymulację. Efektem jest natychmiastowe oczyszczenie i nawilżenie skóry oraz poprawa jej napięcia. Peeling z kwasami PRX-T33 to również doskonały sposób na redukcję przebarwień i wyrównanie kolorytu cery. Mimo intensywnego działania naskórek pozostaje nienaruszony.Więcej na temat skutecznych zabiegów oczyszczających skórę dowiesz się od specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki – zapraszamy do kontaktu: https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-warszawa-zoliborz-ul-kaliny-jedrusik/Podobne tematy