Jak podnieść kolor włosów u nasady w domu

Jeśli zastanawiasz się jak podnieść kolor włosów u nasady, ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim wskazówki i produkty, których możesz użyć. Niezależnie od tego, czy chodzi o kilka pasm, czy o pełny retusz, te wskazówki pomogą Ci uzyskać wygląd, o jakim zawsze marzyłaś.

Sposoby na podniesienie włosów u nasady w domu

Jeśli chcesz zmienić kolor włosów, ale nie chcesz poświęcać czasu ani pieniędzy na wizytę u kolorysty, jest kilka sposobów na podniesienie odrostów w domu. Oto kilka wskazówek od ekspertów w dziedzinie koloryzacji włosów. Pomogą Ci one uzyskać najlepszy możliwy rezultat.

Produkty do stosowania

Dla tych, którzy chcą ukryć odrosty, ale nie chcą iść do salonu, istnieje kilka produktów, które możesz stosować w domu. Wiele z tych produktów zostało opracowanych w taki sposób, aby bez problemu łączyły się z Twoim naturalnym kolorem. Najlepsze jest to, że mogą one działać na każdym rodzaju i kolorze włosów – informacja ta pochodzi z serwisu .

Jednym z najłatwiejszych i najtańszych sposobów na ukrycie kłopotliwych odrostów jest użycie produktu do podkreślania odrostów. Produkty te dostępne są w postaci pudrów, past i sprayów. Działają one jak przedłużacze koloru włosów i są zazwyczaj wystarczająco małe, by zmieścić się w torebce. Aby uzyskać bardziej trwałą korektę koloru, możesz kupić trwałą farbę do włosów, która utrzyma się przez kilka dni bez konieczności częstego nakładania.

Możesz również użyć sprayu do poprawiania koloru korzeni, który jest szybki i łatwy w aplikacji i utrzymuje się do dnia mycia. Inną opcją jest spray Clairol, który jest dostępny w różnych kolorach. Jedną z wad tego produktu jest to, że szybko blaknie, dlatego należy uważać, aby stosować go w połączeniu z szamponem chroniącym kolor.

Innym produktem, którego możesz użyć w domu, aby pokryć odrosty, jest puder kryjący. Produkt ten jest łatwy w aplikacji i nie obciąża skóry głowy. Produkt jest dostarczany z pędzelkiem o podwójnej końcówce, co jest pomocne przy stosowaniu go na małych obszarach przerzedzonych włosów. Puder do tymczasowej osłony nasady włosów działa jednak najlepiej, gdy nakłada się go delikatnie.

Techniki

Najlepszym sposobem na poprawienie koloru włosów u nasady jest użycie produktu do koloryzacji. Są one zazwyczaj dostępne w formie sprayu, proszku lub pasty. Działają one jak przedłużacze koloru włosów i są łatwe do nałożenia u nasady. Tymczasowe produkty do koloryzacji są wygodne, ponieważ można je nakładać na bieżąco i często są na tyle kompaktowe, że mieszczą się w torebce. Do trwałej koloryzacji korzeni używa się barwników przeznaczonych specjalnie do tego celu.

Podobne tematy